❮ Zpět

Legendární SK Křičeň a její zážitky v Kopeme za fotbal

Řeč je o fotbalistech SK Křičeň, účastníka pardubického okresního přeboru. A od prvního roku spolužití nebyli pouhým členem do party fotbalových nadšenců. Slovo pasivita nemá v jejich slovníku co pohledávat. Pravidelně se umísťují v horních patrech celkového pořadí. V Pardubickém kraji či okrese patří k nejlepším.

„Projekt je super! Bez něho bychom si nikdy nepomohli nejen k finanční podpoře jen za to, že točíme při zápasech pivo Gambrinus, ale ani k tréninkům s ligovými kouči,“ vyzdvihuje Kopeme za fotbal předseda klubu Petr Hanzl.

Za ta léta působení v projektu už jeho „podřízení“ znají taktiku pražské Slavie, Liberce či Mladé Boleslavi. Přesně z těchto klubů zajeli do Křičeně na školení trenéři. „To bylo pro kluky asi to úplně nejvíc,“ odhaduje duše fotbalu v Křičeni. 

kricen-original pa041386-original 

Projekt s názvem Kopeme spolu za fotbal není jen sportovní záležitost. Zrcadlí se v něm i společenské události. Jako návštěvy ligových zápasů. Ale pozor z pozice V.I.P. hostů. „Vrcholem pro každého fotbalového fanouška je derby pražských S. Všichni jsme byli nadšeni, že jsme mohli sledovat tento velký zápas na stadionu. Stejně jako v ostatních klubech jsou i v tom našem zastoupeny oba tábory. O to bylo derby vyhecovanější,“ vrací se do minulosti Hanzl. Projekt kromě sportovních a společenských odměn přináší i finanční odměny. „Za získané body můžeme získat zdarma sudy Gambrinus, které prodáme a utrženou částku vložíme do klubu. Byly roky, že to dělalo i 20 000 Kč za sezonu. A za uplynulou sezonu máme nárok na peníze, které poslouží na zlepšení našeho zázemí,“ pochvaluje si předseda předního celku v projektu i v okresním přeboru. A jelikož s jídlem roste chuť, tak i v letošní sezoně bude usilovat o nějaký ten bonus...

kzf_kricen_slavia_z006-original kzf_kricen_slavia_000-original 

Co už jim projekt Gambrinus Kopeme za fotbal dal:

* pivní sudy zdarma – cca v hodnotě 50 000 Kč * občerstvení na dokopnou – čtyřikrát sele na rožeň a dvacet pivních sudů * finanční podpora na zlepšení zázemí – 4000 a 6000 Kč, tedy 10000 kč za uplynulou sezonu * návštěva ligového zápasu Jablonec vs. Plzeň (před čytřmi roky) – lístky zdarma pro pětadvacet lidí, jaro 2016 – VIP návštěva zápasu Sparta – Slavia pro třicet lidí, prohlídka stadionu na Letné i jeho zázemí, navíc raut v hodnotě 7000 Kč, stejnou cenu, tedy VIP návštěvu ligového stadionu mají ještě nárok dvakrát čerpat, vybrali si návštěvu Bohemians a Liberce, oba zájezdy plánují na letošní podzim * jednotky s ligovými trenéry: jaro 2016 – Slavia Praha, trenér Dušan Uhrin ml., podzim 2016 – Slovan Liberec, trenér Jindřich Trpišovský, 2017 – FK Mladá Boleslav, trenér Martin Svědík * přátelské utkání s ligovým týmem: podzim 2017 – FC Hradec Králové, v Křičeni * dresy projektu – dvě sady, * míče Puma – deset kusů a další.

Ostatní Realizace

Realizace

Krásné Loučky si projekt Kopeme za fotbal pochvalují

Realizace

Horní Lhota na horních příčkách projektu Kopeme za fotbal

Realizace

Týmu SK Kyselka se díky projektu splnil sen

Realizace

Šardice motivuje výlet na zápas evropské soutěže

Realizace

Trafo Hadačka. Unikátní název, unikátní klub

Realizace

„Sršni“ kopou za fotbal. Za 8 let vyhráli spoustu cen i zážitků

Realizace

V Bohušovicích n. O. těží ze spojení s Gambrinusem

Realizace

V Nevšové si fotbalový projekt užívají plnými doušky

Realizace

FC Rakšice burcují ostatní týmy, aby se připojily k projektu Kopeme za fotbal

Realizace

Slovan Černý Dub kope a pije za fotbal!

Realizace

Myslibořická zkušenost s Kopeme za fotbal

Realizace

Zážitky Olbramovic s projektem Kopeme za fotbal by vydaly na knížku!

Realizace

Projekt Kopeme za fotbal Sokol Puklice hodně baví

Realizace

Kovohutě Břidličná a jejich střet s profesionálním fotbalem

Realizace

TJ Sokol Kozolupy žijí svůj fotbalový sen

Realizace

Hrochův Týnec kope za fotbal. Vzorově!

Realizace

Buštěhrad kope za fotbal s Gambrinusem

Realizace

SK Viktoria Lom, výherce 30 000,- Kč

Realizace

TJ SOKOL MYSLÍV a jejich cesta za novou pergolou

REGISTRUJTE TÝM
A VYHRAJTE

REGISTROVAT TÝM
Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let.