❮ Zpět

Měsíční akce - Ukliďme Česko (19/20)

Vzhledem k aktuální situace v České republice mohou budou naplánované úklidy Vámi přihlášených týmů realizovány v termínu stanoveném spolkem Ukliďme Česko. V současné chvíli čekáme na informace, které nám k akci poskytnou. Díky za pochopení.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Možná jste postřehli, že Gambrinus přestal plnit pivo do PET lahví a stal se pro letošek váženým partnerem akce Ukliďme svět, ukliďme Česko. Proto se na Vás jako účastníky projektu Kopeme za fotbal obracíme s nabídkou zapojení do akce, jejímž cílem je uklidit černé skládky a nepořádek nejen z naší přírody, ale nyní i z okolí fotbalových hřišť.

Zapojte se se svým klubem i vy a získejte jak body do ročníkové soutěže projektu Kopeme za fotbal, tak i pivní odměnu!

img_1649-original  fc-lobkovice-a-original  

Jak na to?

Prvním krokem k zapojení do akce je registrace Vašeho klubu pod e-mailem administrátora nahlášeného u Organizátora projektu Kopeme za fotbal na webu https://www.uklidmecesko.cz/zapojitse/organizator/, na jejímž základě Vám přijdou stručné další informace o úklidu. Zároveň si je můžete přečíst na https://www.uklidmecesko.cz/about/organizatorUklidu/, ať víte, do čeho jdete…

Po registraci klubu skrze e-mail jeho administrátora doplňte detailní informace o úklidové akci, tzn. času, místo srazu a název Vaší akce.

Pozor!

Abychom Vám mohli přidělit body do soutěže, je třeba akci vždy pojmenovat dle vzoru KOPEME ZA FOTBAL – KLUB, tj. například KOPEME ZA FOTBAL – SK SMÍCHOV PLZEŇ. Pokud má klub více týmů, do názvu akce napíše ten, za který v rámci akce Ukliďme Česko vystupuje, tj. například KOPEME ZA FOTBAL – SOKOL KOZOLUPY A.  Body může vždy získat pouze 1 klub/tým, nelze přidělit jak A, B, tak C týmu. Rozmyslete si tedy, s jakým týmem chcete případě o body do celkového bodování bojovat.

Do kdy musím mít úklid přihlášený dle výše uvedeného vzoru? Do pátku 20. března 2020. V týdnu po tomto termínu Vám organizátoři spolku Ukliďme Česko zašlou potřebné pracovní rukavice, pevné pytle na sesbíraný odpad a jdeme společně na to.

Samotný úklid proběhne v jednom ze tří termínů (pátek 3.4., sobota 4.4. či neděle 5.4.) spolu s tisíci dalších akcí po celé naší republice. V den akce vyfoťte prostor, kde se nepořádek nacházel, před akcí a po ní. Zároveň vyfoťte hromadnou fotku všech dobrovolníků, kteří pomáhali prostor ve Vaší vesnici či městské části uklízet, s naplněnými pytli či nádobami. Uvedené fotky zašlete do 17. dubna na adresu kopemezafotbal@gambrinus.cz a do předmětu uveďte, o jaký klub se jedná.

Přidejte se k více než 150 000 dobrovolníků, kteří se zapojili do úklidu Česka v loňském roce!

Co za to?

Odměnou Vám bude nejen uklizené okolí Vašeho sportovního areálu před jarní sezónou, ale i 10 bodů do ročníkové soutěže Kopeme za fotbal za dubnovou měsíční aktivitu a 50l sud piva Gambrinus Nepasterizovaná 10.

Ostatní Články

Články

Grantový program 2020 je za dveřmi, buďte ve střehu!

Články

Konec ročníku 2019/2020 je již na dohled!

Články

Červnová měsíční soutěž (19/20)

Články

Projekt Kopeme za fotbal pokračuje s malými změnami

Články

Rozhodni o vítězi ankety Osobnost amatérského fotbalu 2019!

Články

Zvol finalisty ankety Osobnost amatérského fotbalu 2019!

Články

Nominuj osobnost amatérského fotbalu 2019

Články

Pavel Horváth se stal tváří projektu Kopeme za fotbal!

Články

10. ročník projektu Kopeme za fotbal odstartován!

Články

Kopeme za fotbal – to nejlepší ze sezóny 2018/2019

Články

Konec fotbalu v Dolních Zálupech

REGISTRUJTE TÝM
A VYHRAJTE

REGISTROVAT TÝM
Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let.