Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

KOPEME ZA FOTBAL – TO NEJLEPŠÍ ZE SEZÓNY 2018/2019

První podstatnou novinkou bylo nastavení podmínek ročníkové soutěže do takové podoby, abychom zajistili co možná nejspravedlivější systém bodování a odměňování týmů účastnících se projektové soutěže.

Body týmy získávaly jak za své reálné výsledky na fotbalových hřištích v soutěžích od krajského přeboru až po nejnižší IV. třídu, tak i za množství vyčepovaných sudů ve fotbalové hospůdce či ve fotbalovém areálu. Čepování piva Gambrinus 10, 11 či 12 jsme však neomezili pouze na domácí zápasy registrovaných týmů, ale i na dny, ve kterých se v areálu konaly společensko-sportovní akce spojující celou komunitu nejen fanoušků, ale i samotných obyvatel obcí a městských částí.

Kromě toho byly ve větší míře také zavedeny speciální měsíční soutěže, pomocí nichž se k výhrám mohly dostat i mužstva z těch nejmenších českých, moravských a slezských obcí. Tělovýchovná jednota Mojžíř například zvítězila v červnové soutěži o nejhezčí fotbalovou hospůdku, desítky týmů se účastnily akcí na podporu klubem zorganizovaných oslav, posezení, ale i sportovních událostí. Říká se, že život na vesnicích již vymizel, rádi jsme zjistili, že tomu tak i díky akcím Kopeme za fotbal není. Opět se ukázalo, že fotbal na vesnicích stále táhne, nicméně jsme si vědomi toho, že bez podpory amatérských týmů by tomu tak již dávno nebylo.

Ročník byl přelomový i z hlediska přihlášených týmů, které rádi využily možnosti zisku zápasových fotbalových míčů či sady dresů Puma zdarma! Nebylo tak žádným překvapením, že ke konci soutěžního období těchto týmů bylo něco přes 750! K takovému množství amatérských celků byly dimenzovány i ceny a odměny pro úspěšné týmy umístivší se na nejvyšších příčkách v projektu. Těch bylo nakonec v rámci podzimní a ročníkové části soutěže odměněno 200!

Mezi největší lákadla podzimní části patřil klubový merchandising dle vlastního výběru v hodnotě 15.000, - Kč, na tuto odměnu dosáhlo celkem 6 klubů, které se nyní honosí minidresy a fanouškovskými vlajkami vyrobenými na míru dle jejich zadání. Mezi další odměny patřily ceněné granty k investici do klubového zázemí, VIP návštěva 1. fotbalové ligy či sudy piva Gambrinus zdarma.

Ročníková soutěž Kopeme za fotbal přinesla ještě hodnotnější a speciálnější odměny. Trojice nejlepších týmů si pro sebe ukořistila výlet na zápas elitní evropské soutěže pro celý mančaft, týmy na 4. - 6. místě se mohou těšit na třídenní soustředění. Týmy v závěsu získaly možnost předvést se na svých hřištích v exhibičním klání proti známým osobnostem působících v Realu Top Praha. Kromě toho týmy na vyšších pozicích získaly tréninkovou jednotku s profesionálním koučem a grant k investici do klubového zázemí o výši 10.000, - Kč a sudy piva Gambrinus zdarma.

V lednu 2019 byl v rámci projektu Gambrinus Kopeme za fotbal spuštěn grantový program, jež mezi 51 týmů splňujících podmínky rozdělilo přes 2 miliony korun! Nové pergoly, sedačky, lavičky, vybavení areálu či rekonstruované šatny, to vše mohly úspěšné kluby hradit částečně z externích zdrojů, bez nichž by se stavební úpravy nemusely nikdy realizovat. Jsme rádi, že se díky projektu Gambrinus Kopeme za fotbal daří alespoň do určité míry zlepšovat prostředí amatérského fotbalu a hráči i fanoušci mohou trávit čas v útulných areálech a přívětivém prostředí.

Věříme, že i nadále bude spolupráce mezi amatérskými kluby a společností Gambrinus fungovat minimálně tak, jako tomu je doposud.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť,

tým Gambrinus Kopeme za fotbal