Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Nominuj osobnost amatérského fotbalu 2019

Jak ví i Antonín Panenka, legenda československé fotbalové scény a mistr Evropy z roku 1976, život profesionálních, ale především amatérských fotbalových klubů je závislý na osobách pohybujících se mnohdy v jejich pozadí.

„Fotbal se neobejde bez stovek a tisíců nadšenců, kteří udržují sportovní a společenský život i v těch nejmenších vesnicích, starají se o mládež a doopravdy fotbalem žijí,“ říká exekutor slavného „dloubáčku“.

Znáš někoho takového ve svém okolí, kdo věnuje Tvému klubu všechen svůj volný čas a stará se o něj jako o poklad, dlouhodobě jej rozvíjí a přispívá tak ke kulturnímu vyžití obce?

Spolu s Deníkem Tě vyzýváme, abys jej nominoval na ocenění Osobnost amatérského fotbalu 2019! Svého favorita staršího osmnácti let nominuj na webu www.osobnost-fotbalu.cz!

Nominace do soutěže, kterou pořádá projekt Gambrinus Kopeme za fotbal ve spolupráci s regionálním Deníkem, podávej na webu do 14. listopadu 2019, finalisté ankety z každého regionu budou představeni 19. listopadu 2019 na stránkách Deníku. Právě na webu www.denik.cz pak máš za úkol od 19. do 25. listopadu 2019 hlasovat pro svého favorita a posunout ho do celostátního finále!

Pokud se nominovaná osobnost do celostátního finále probojuje, klub, který drží nad vodou, díky němu získá voucher na sud piva Gambrinus zdarma. Zapoj se do ankety, oceň svého hrdinu a získej pro klub pivní odměnu.

Kde se hraje, tam to žije!