Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Březen startujeme tradiční měsíční soutěží!

První měsíční soutěž v roce 2024 je tady! Začneme bez zbytečných složitostí, takže v akci budou standardně vaše fotoaparáty nebo telefony, protože bude potřeba pečlivě zdokumentovat vaši zimní/jarní přípravu nebo trénink!

Věříme, že vaše týmy jsou v plné zátěži, takže pořídit foto nebo klidně i video z tréninku, soustředění, posilovny nebo závěrečné regenerace nebude žádný problém!

Tyto fotografii nám poté pošlete na e-mail kopemezafotbal@gambrinus.cz, do předmětu zprávy uveďte název týmu a březen 2024 (příklad: FC Gambrinus, březen 2024). Spolu se zaslanými fotografiemi je pak nutností nahrát v období od 11. 3. do 7. 4. 2024 doklad za minimálně 2 zakoupené sudy piva Gambrinus. Fotografie můžete posílat nejpozději do úterý 7. 4. 2024.

Po splnění těchto dvou podmínek vám poté do 8. dubna 2024 přičteme celých 10 bodů!

Věřte, že účast v této soutěži bude důležitým bodem pro další dění v jarní části sezony, protože už za týden pro vás chystáme další překvapení v podobě tradiční JARNÍ SOUTĚŽE!

Těšíme se na vaše fotografie a účast v soutěži!

Tým Kopeme za fotbal

Ostatní Aktuální soutěže