Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Červnová měsíční soutěž (19/20)

Ukončení mistrovské sezóny letos přišlo dříve, než jsme si byli všichni schopni představit. Jarní část ročníku 2019/2020 se u leckterých týmů ještě ani nerozeběhla a už byla ukončena.

Nezoufejte však, život na vesnici a v městských částech ale nekončí! A projekt Kopeme za fotbal je tu od toho, aby právě kulturní vyžití ve Vašem bydlišti podporoval, ať už je spojeno přímo se soutěžním fotbalem či nikoliv.

Rozlučte se s fotbalovým ročníkem 2019/2020 v týmové hospůdce tak, jak se patří, anebo se prostě jen po delší době sejděte se svými kamarády ve známém prostředí fotbalové hospůdky! Pokud navíc v červnu již Váš tým absolvuje přátelská utkání, proberte jeho výsledek v okruhu fotbalových přátel. Pozvi nejen všechny členy kádru, ale i nejvěrnější fanoušky, kamarády a rodinné příslušníky, kteří fotbalový tým podporují a dodávají mu elán a sílu.

Jaké jsou podmínky červnové akce?

zorganizujte v klubové hospodě fotbalovou rozlučku, oslavu s kamarády či jakékoliv jiné posezení vyfoťte se s celou skupinou přátel při tom, jak popíjíte čepovaný Gambrinus ve fotbalovém areálu zaručte snadnou identifikaci týmu pomocí klubových šál, vlajek, dresů či jiných předmětů vyčepujte v rámci akce alespoň 2 velké sudy piva Gambrinus 10, 11 či 12; doklady za sudy nahrajte na týmový profil na webu www.kopemezafotbal.cz pošlete nám fotku na e-mail kopemezafotbal@gambrinus.cz a uveďte do předmětu název Vašeho týmu Pokud všechny podmínky se svým mančaftem splníš do 20.7.2020, získáš od nás 10 bodů do tabulky celkového bodování ročníku. Ty ti následně pomohou v celkovém bodování, zároveň si díky nim můžeš otevřít přístup do Katalogu odměn, kde na Tebe čekají samé zajímavé produkty!

Pojďte do toho!

Ostatní Aktuální soutěže