Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Start soutěže je tady, je čas na VÝKOPNOU!

První měsíční soutěž v nové sezoně je tady! Tentokrát opět využijete vaše fotoaparáty nebo telefony, protože bude potřeba pečlivě zdokumentovat váš start sezony - VÝKOPNOU!

Princip soutěže je tedy znovu velmi jednoduchý. Začátek sezony se všude rozbíhá v jiný termín, takže na vás bude poslat fotodokumentaci vaší výkopné. Potěší nás jakékoliv fotografie z vašeho setkání, kde poteče pivo Gambrinus proudem, fantazii se meze nekladou, tak věříme, že se máme na co těšit.

Tyto fotografie nám poté pošlete na e-mail kopemezafotbal@gambrinus.cz, do předmětu zprávy uveďte název týmu a srpen 2023 (příklad: FC Gambrinus, srpen 2023). Spolu se zaslanými fotografiemi je pak nutností nahrát v období od 7. 8 do 17. 9. 2022 doklad za minimálně 3 zakoupené sudy piva Gambrinus. Fotografie můžete posílat nejpozději do neděle 17. 9.

Po splnění těchto dvou podmínek vám poté 24. září 2023 přičteme celých 15 bodů!

Těšíme se na vaše fotografie!

Kopeme za fotbal

Ostatní Aktuální soutěže