Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Prosincová měsíční soutěž (20/21)

Jak jsme vás informovali již na jaře, Gambrinus přestal plnit pivo do PET lahví a stal se v roce 2020 partnerem akce Ukliďme svět, ukliďme Česko. Na jaře jsme zapojené týmy v projektu Kopeme za fotbal do aktivity bohužel kvůli pandemii nebyli schopni zapojit, a tak jsme se ji rozhodli v menší míře uspořádat nyní před koncem kalendářního roku!

Vydejte se se svými přáteli do klubového areálu a jeho okolí a staň se účastníkem zimní úklidové brigády! Odměnou vám bude nejen hřejivý pocit na vašem fotbalovém srdci, ale i body za měsíční aktivitu pro váš mančaft v ročníkové soutěž projektu.

Jaká jsou podrobná pravidla soutěže?

zdokumentujte úklidovou akci v areálu klubu a jeho okolí pořiďte hromadnou fotku všech brigádníků při respektování aktuálních vládních hygienických nařízení vyfoťte svůj klubový areál po úklidové akci (hlavní tribuna, trávník apod.) pošlete všechny obrázky na e-mail kopemezafotbal@gambrinus.cz, do předmětu zprávy uveďte název týmu

Zimní brigádu je třeba uspořádat do 20. prosince 2020, přičemž požadované fotografie je třeba na uvedený e-mail odeslat nejpozději 31.12.2020.

Pokud splníte výše uvedená pravidla, přičteme vašemu týmu do 14. ledna 2021 celkem 10 bodů za měsíční aktivitu. K čemu tyto body můžete využít? Kromě toho, že díky nim zvýšíte své šance na dobré umístění v ročníkové soutěži, můžete si díky nim odemknout Katalog odměn. V něm naleznete plno zajímavých produktů. Přesvědč se sám na https://www.kopemezafotbal.cz/kopemezafotbal/g-katalog!

Ostatní Aktuální soutěže