Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Červnová měsíční soutěž (18/19)

V červnu spolu nesoutěžily amatérské týmy pouze na trávníku v rámci svých soutěží, ale bojovaly na dálku i ve speciální červnové soutěži projektu Kopeme za fotbal. V ní bylo úkolem amatérských mančaftů pochlubit se fotografiemi fotbalových hospůdek a posezení.

Na základě hlasování byla nejhezčí hospůdkou zvolena ta z Mojžíře! A že je opravdu krásná, to se podívej sám!

Gratulujeme mojžířským fotbalistům a fanouškům, i oni měli na výhře té své hospůdky velký podíl. Tak ať v ní pivo a jídlo chutná!


Červnová soutěž projektu Kopeme za fotbal Ti dává možnost zisku další mimořádné odměny! Jelikož počasí nahrává týmovým posezením na zahrádkách fotbalových hospůdek, zaměřili jsme se právě na ně!

Pravidla soutěže jsou jednoduchá! Zašli nám do 23. června na e-mail kopemezafotbal@gambrinus.cz fotografie týmové hospody v areálu klubu. Hlasuj v týdnu od 24. do 30. 6. na facebook stránce Kopeme za fotbal právě pro tu svou hospodu a dostaň se do super finále, ve kterém se rozhodne o vítězi odměny.

Co můžeš vyhrát? Voucher na 30l sud Gambrinus Nepasterizovaná 10, reklamní banner na své hřiště a plakát do interiéru hospody!

Pro další informace sleduj web www.kopemezafotbal.cz a oficiální účty na facebooku a instagramu!

Ostatní Aktuální soutěže