Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Dubnová měsíční soutěž běží, zapojte se!

Zápasy v jarní části se nám již rozběhly, takže je čas na to, ukázat, jak máte připravenou kabinu před utkáním! Vyberte si jakýkoliv zápas během dubna, připravte kabinu pro váš tým a vše zdokumentujte.

Tyto fotografie nám poté pošlete na e-mail kopemezafotbal@gambrinus.cz, do předmětu zprávy uveďte název týmu a duben 2022 (příklad: FC Gambrinus, duben 2022).

Odměnou vám bude nejen pohled na krásně připravenou kabinu před utkáním, ale i body za měsíční aktivitu pro váš tým v ročníkové soutěži.

Jaká jsou podrobná pravidla soutěže?

Fotograficky zdokumentujte připravenou kabinu k utkání, fotografie pošlete na e-mail kopemezafotbal@gambrinus.cz, do předmětu zprávy uveďte název týmu a duben 2022 (příklad: FC Gambrinus, duben 2022).

E-mail je třeba poslat nejpozději do 30. dubna 2022.

Pokud splníte výše uvedená pravidla, přičteme vašemu týmu do 6. května 2022 celkem 15 bodů za měsíční aktivitu.

K čemu tyto body můžete využít? Kromě toho, že díky nim zvýšíte své šance na dobré umístění v ročníkové soutěži, můžete si díky nim odemknout Katalog odměn. V něm naleznete plno zajímavých produktů. Přesvědčte se sami na https://www.kopemezafotbal.cz/katalog-odmen/vse!

Ostatní Aktuální soutěže