Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Zářijová měsíční soutěž (19/20)

Zářijová měsíční soutěž byla vyhodnocena!

Vítězné historky vyprodukovaly následující týmy:

TJ Sokol Kozojedy Slavoj Koloveč B FK Holýšov TJ Baník Buškovice TJ Sokol Křesín Slavoj Bohušovice nad Ohří TJ Sokol Moravany A FC Nasavrky SFK Vrchovina SK Lipová-lázně TJ Sokol Branky SK Řetězárna Oproti původnímu plánu nakonec bylo odměněno nikoliv 10 týmů, ale 12, neboť právě takový počet historek svou úrovní vynikalo.

Všem uvedeným týmům zasíláme odměnu v podobě voucheru na 50l sud piva Gambrinus Nepasterizovaná 10! Gratulujeme!


Sezóna je již v plném proudu, kolotoč zápasů se rozběhl. A pro koho jiného než pro své věrné fanoušky se snažíte na hřišti odevzdat všechno a vybojovat body do tabulky svých fotbalových soutěží? Právě s nimi je totiž vesnický fotbal tím pravým, tím, co nás všechny baví a díky čemu zažijeme mnoho vtipných příhod a historek, na které se vzpomíná u piva ještě dlouhá léta!

Zapoj se do zářijové měsíční soutěže a získej body do celkového bodování a pivní odměnu!

Pravidla soutěže jsou následující:

vyfoť celý mančaft s věrnými fanoušky klubu na hřišti (příklady fotek máš pod pravidly) a fotku pošli na e-mailovou adresu kopemezafotbal@gambrinus.cz do 6.10.2019 do 23:59 sepiš nám do e-mailu nejvtipnější historku spojenou s týmem, která se Ti během dlouhých let vesnického fotbalu stala a která Tě baví u stolu nad pivem dodnes - minimální délka textu je stanovena na 100 slov

Co můžeš získat?

pokud splníš výše uvedené podmínky a zašleš nám jak týmovou fotku s fanoušky, tak vtipnou historku, získáváš 10 bodů za měsíční aktivitu pokud nám zašleš pouze týmovou fotku s fanoušky, získáváš 5 bodů za měsíční aktivitu pokud nám zašleš pouze zábavnou historku, získáváš 5 bodů za měsíční aktivitu pokud Tvá historka bude vyhodnocena jako 1 z 10 nejlepších, získá Tvůj tým 50l sud Gambrinus Nepasterizovaná 10 Body za měsíční aktivitu v rámci zářijové soutěže budou na týmové účty nahrány do 14 dní po skončení platnosti soutěže.

Zasláním fotografie administrátor týmu souhlasí s jejím zveřejněním na komunikačních kanálech projektu Kopeme za fotbal.

V případě nejasností se na nás obraťte na e-mailové adrese kopemezafotbal@gambrinus.cz.

Ostatní Aktuální soutěže