Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Poslední měsíční soutěž před finálním vyhodnocením!

Další měsíční soutěž je tady! Opět se jedná o soutěž, kdy využijete vaše fotoaparáty nebo telefony, protože bude potřeba pečlivě zdokumentovat vaši dokopnou!

Princip soutěže je tedy velmi jednoduchý. Konec sezony již má někdo za sebou, někoho teprve čeká, takže je jasné, že se blíží i čas dokopných. Vaším úkolem je tedy poslat fotodokumentaci dokopné. Potěší nás jakékoliv fotografie z vašeho posezónního setkání, kde poteče pivo Gambrinus proudem, fantazii se meze nekladou, takže věříme, že se máme na co těšit.

Tyto fotografii nám poté pošlete na e-mail kopemezafotbal@gambrinus.cz, do předmětu zprávy uveďte název týmu a červen 2023 (příklad: FC Gambrinus, červen 2023). Spolu se zaslanými fotografiemi je pak nutností nahrát v měsíci červnu (1. – 28. 6. 2023) doklad za minimálně 2 zakoupené libovolné sudy piva Gambrinus. Fotografie můžete posílat nejpozději do středy 28. června 2023. Po splnění těchto dvou podmínek vám poté do 30. června 2023 přičteme celých 15 bodů!

Po vyhodnocení této měsíční soutěže dojde následně také k vyhodnocení kompletního uplynulého ročníku Kopeme za fotbal.

Těšíme se na vaše fotografie!

Kopeme za fotbal

Ostatní Aktuální soutěže