Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

SOKOL ŠKVOREC BYL OCENĚN ZA VÍTĚZSTVÍ VE VÝKOPNÉ 2020

Sokol Škvorec byl oceněn za vítězství ve Výkopné 2020

  <p style="text-align:justify;">Pořad, který byl vysílán 3. února v 21:00 na programu ČT Sport, měl za úkol shrnout dění na poli amatérkého fotbalu v uplynulém roce 2020. Zároveň v rámci něj byla udělována ocenění za individuální výkony v mládežnických fotbalových kategoriích, v beach socceru či futsalu.</p>

Jak už bývá tradičně zvykem, jedna z pasáží byla věnována speciálně projektu Gambrinus Kopeme za fotbal. Pozvaným hostem, jenž měl z rukou moderujícího Pavla Horvátha a zástupce společnosti Gambrinus Ladislava Koláře převzít příjemnou odměnu v podobě voucheru na 600 piv Gambrinus, byl hrající místopředseda klubu TJ Sokol Škvorec Jiří Pikner.

_jta7830-original _jta7811-original

A za co že si vlastně škvorečtí odměnu zasloužili? V akci Výkopná 2020, jež byla uspořádána za cílem podpory startu nové fotbalové sezóny, získal právě středočeský klub nejvíce hlasů a opanoval konečné první místo všech zapojených týmů.

"Chtěl bych poděkovat všem kolegům a kamrádům z fotbalu, kteří se angažovali v této soutěži," prohlásil Jiří Pikner v děkovné řeči.

"Skalní fanoušci nám (v hlasování) hodně pomohli, rozeslali zprávy, zapojili se členové rodin. Dlouho to vypadalo, že to nevyhrajeme, na poslední chvíli jsme se však semkli," naznačuje napínavý průběh soutěže.

"Ještě jednou díky, z ocenění budou mít všichni velkou radost," zakončil dosud hrající, jak několikrát zdůraznil, místopředseda TJ Sokol Škvorec.

Připojujeme se s gratulací a posíláme do Škvorce nejen 600 piv, ale především podporu v této nelehké době. Ať se daří!

Celý pořad můžete ze záznamu shlédnout zde: http://bit.ly/Galavečer2020. Pasáž týkající se projektu Kopeme za fotbal začíná v čase 19:10.

Ostatní Aktuální soutěže