Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Zářijová měsíční soutěž aneb zdokumentujte trénink!

Soutěže se nám plně rozběhly, sezona byla řádně odstartována výkopnou, jak jsme se ostatně mohli přesvědčit z vašich zaslaných fotografií, takže je na čase vypsat další měsíční soutěž!

Věříme, že nyní už jsou vaše týmy v plné zátěži, takže pořídit foto nebo klidně i video z tréninku nebo závěrečné regenerace nebude žádný problém! Fantazii se meze nekladou, takže foťte cokoliv, co k tréninku patří. Úvodní rozcvička, bago, fotbálek na dvě branky nebo tradiční kopání na břevínka v závěru tréninku.

Tyto fotografie nebo vida nám poté pošlete na e-mail kopemezafotbal@gambrinus.cz, do předmětu zprávy uveďte název týmu a září 2023 (příklad: FC Gambrinus, září 2023). Spolu se zaslanými fotografiemi je pak nutností nahrát v období od 1. 9 do 30. 9. 2023 doklad za minimálně 2 zakoupené sudy piva Gambrinus. Fotografie můžete posílat nejpozději do úterý 30. 9. 2023

Po splnění těchto dvou podmínek vám poté do středy 4. října 2023 přičteme celých 10 bodů!

Těšíme se na vaše fotografie a účast v soutěži!

Tým Kopeme za fotbal

Ostatní Aktuální soutěže