Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Březnová měsíční soutěž (18/19)

Start jarní části sezóny v okresních a krajských fotbalových soutěžích máme již za sebou a ty sis jej samozřejmě mohl zpříjemnit pivem Gambrinus! Díky projektu Gambrinus Kopeme za fotbal jsme Ti na ně mohli při splnění podmínek soutěže přispět 50l sudem piva Gambrinus Nepasterizovaná 10 zdarma!

Více než 35 mužstev této nabídky využilo a zaslalo nám fotografie z oslav narozenin, týmových posezeních tmelících partu či z brigád, které měly za úkol dát hřiště a areál po zimě dokupy před úvodním zápasem jara.

Posíláme pozdravy nejen do Břidličné, Budkovic, Hadačky a Hostomic, ale i do Stárkova, Hodějovic, Plzně, Rváčova, Větřní, Meclova a dalších zapojených klubů!


Pravidla byla jednoduchá!

uspořádej v březnu týmovou akci v areálu klubu dolož nám účtenkou nákup sudů, které se na této akci vypily pokud vypijete 6 a více 50l sudů Gambrinus Nepasterizovaná 10, 11 či 12, získáte 50l sud Gambrinus Nepasterizovaná 10 zdarma vyfoť celý tým i s kamarády z uspořádané akce v prostoru hřiště či areálu fotky a účtenky nám pošli na e-mailovou adresu kopemezafotbal@gambrinus.cz Tato akce se nesčítá s klasickou akcí 4+1.

Pro více informací nás když tak zkontaktujte na uvedené e-mailové adrese či telefonním čísle +420 606 757 616.

Ostatní Aktuální soutěže