Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Zářijová měsíční soutěž (20/21)

Začala nová sezóna projektu Kopeme za fotbal a s ní i tradiční měsíční soutěže, které Ti pomohou získat dodatečné body do celkového bodování!

Jak jste si jistě všimli, v srpnu a v září jsme to pojali velkolepě připravili jsme si pro Vás novinku. Výkopná 2020 je unikátní a jediný projekt, který amatérským klubům usnadní zahájení sezóny a podpoří je při jejich zahajovací oslavě.

Vše, co bylo potřeba udělat pro výhru, bylo přihlásit svůj klub do akce Výkopná 2020 a sehnat pro něj co nejvíce hlasů od svých fanoušků. Tyto dvě podmínky zajistily více než dvěma stovkám klubů po celé České republice výhry v podobě občerstvení, piva, propagačních materiálů a dalších produktů, které by měly přispět ke snadnější organizaci akce. A protože chceme týmy, které se účastnily akce Výkopná 2020, odměnit ještě více, jako bonus jsme jim připravili možnost získání 20 bodů do celkového hodnocení ročníku.

Za jakých okolností mají týmy nárok na body za zářijovou měsíční soutěž?

1) Náš tým se umístil do 244. místa v akci Výkopná 2020

V jednom ze čtyř zářijových víkendu jsme uspořádali kulturní akci v našem klubu, použijeme v rámci ní obdržené výherní produkty Akci zdokumentujeme dle pravidel uvedených na adrese https://www.kopemezafotbal.cz/kopemezafotbal/vykopna#realizace-dokumentace-kulturnich-akci Veškerou požadovanou fotodokumentaci zašleme do 7. října 23:59 na kopemezafotbal@gambrinus.cz s uvedeným názvem týmu v předmětu e-mailu Splněním tří výše uvedených podmínek obdržíme za tým 20 bodů za měsíční aktivitu

2) Náš tým se umístil 245.-500. místě v akci Výkopná 2020

V jednom ze čtyř zářijových víkendu jsme uspořádali kulturní akci v našem klubu Akci zdokumentujeme dle pravidel uvedených na adrese https://www.kopemezafotbal.cz/kopemezafotbal/vykopna#realizace-dokumentace-kulturnich-akci (nicméně bez výherních produktů v balíčku Výkopná, neboť jsme jej jako nevýherní tým neobdrželi) Veškerou požadovanou fotodokumentaci zašleme do 7. října 23:59 na kopemezafotbal@gambrinus.cz s uvedeným názvem týmu v předmětu e-mailu Do konce září nahrajeme na svůj týmový profil doklad o zakoupení alespoň tří 50l sudů za Gambrinus Nepasterizovaná 10/11/12 Splněním čtyř výše uvedených podmínek obdržíme za tým 10 bodů za měsíční aktivitu a 1x 50l sud Gambrinus Nepasterizovaná 10

Zářijová měsíční akce se nekombinuje s akcí 4+1.

Ostatní Aktuální soutěže