Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Listopadová měsíční soutěž, šance na 15 bodů!

První část sezony se nám blíží ke konci, někoho teprve čeká poslední víkend někdo už ji má možná za sebou! Co ale čeká úplně všechny? To je DOKOPNÁ! Pro některé také dopitná, závěrečná nebo jednoduše rozlučka.

Princip soutěže je opět velmi jednoduchý. Vašim úkolem je poslat fotodokumentaci vaší dokopné. Potěší nás jakékoliv fotografie z vašeho posezónního setkání, kde poteče pivo Gambrinus proudem, fantazii se meze nekladou, tak věříme, že se máme na co těšit!

Tyto fotografii nám poté pošlete na e-mail kopemezafotbal@gambrinus.cz, do předmětu zprávy uveďte název týmu a listopad 2023 (příklad: FC Gambrinus, listopad 2023). Spolu se zaslanými fotografiemi je pak nutností nahrát v období od 1. do 30. 11. 2023 doklad za minimálně 2 zakoupené sudy piva Gambrinus. Fotografie můžete posílat nejpozději do 30. listopadu 2023. Po splnění těchto dvou podmínek vám poté do 1. prosince 2023 přičteme celých 15 bodů!

Těšíme se na vaše fotografie!

Kopeme za fotbal

Ostatní Aktuální soutěže