Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Měsíční soutěž o 20 bodů!

Listopad je ve své polovině a podzimní část soutěže je u konce! Uteklo to opravdu jako voda a my jsme hlavně rádi, že se po všech přerušeních odehrála kompletní půlsezona! U této příležitosti pro vás máme šanci na zisk 20 bodů za měsíční aktivitu! Pokud dočtete článek až do konce, věřte, že 20 body to nekončí, získat můžete také 30l sud!

Ke konci sezony je samozřejmě potřeba také pořádná rozlučka/dokopná! Na poslední „oslavu“ před koncem sezony se většinou sejde opravdu celý tým a my bychom rádi viděli, jak jste si konec první části sezony užili v partě.

Jaká jsou podrobná pravidla soutěže?

uspořádejte ve svém areálu, klubovně nebo hospodě tradiční rozlučku/dokopnou pošlete fotografie hráčů, fanoušků, funkcionářů a dalších příznivců klubu z oslavy pokud máte, tak přiložte i fotografie výčepu a občerstvení pokud budete mít na fotce cokoliv dalšího spojeného s projektem Kopeme za fotbal, tak jedině dobře všechny pořízené fotografie pošlete na e-mail kopemezafotbal@gambrinus.cz a nezapomeňte do předmětu zprávy uvést název týmu, za který akci dokládáte (je možné za A-tým i B-tým samostatně) Na uvedený e-mail zašlete fotografie nejpozději do 21. prosince 2021. Pokud splníte výše uvedená pravidla, přičteme Vašemu týmu do 4. ledna 2021 celkem 20 bodů za měsíční aktivitu.

A nyní pozor! Pokud jste dočetli až sem, tak zbystřete! Pokud se zapojíte do výše zmíněné měsíční soutěže a zároveň v období od 15. 11. 2021 do 21. prosince 2021 nahrajete doklady za koupi minimálně 3 libovolných sudů GA, tak dostanete 1x 30l sud GA 12 zdarma! Tak neváhejte, zapojte se do měsíční soutěže!

Ostatní Aktuální soutěže