Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

Petrůvka po sezóně oslaví 50 let klubu, jako dárek dostala nové střídačky

Oslavy půlstoletí čekají po sezoně fotbalisty TJ Sokol Petrůvka. Účastník zlínské III. třídy po předloňském postupu má skromné cíle – zachránit se. „Nebylo by asi ideální, kdybychom slavili sestup,“ trpce se pousmál jinak spokojený hrající předseda klubu Luděk Hubáček, který v uplynulém ročníku slavil úspěch i na jiném poli.

V projektu Gambrinus Kopeme za fotbal se mu podařilo společně s ostatními získat 40tisícový grant na nové fotbalové střídačky. „Už byly potřeba. Protože nám nedopadla dotace od MŠMT, bez pomoci obce a dalších sponzorů bychom na ně nedosáhly. Vše totiž stálo sto třicet tisíc korun. Všem patří velký dík,“ vzkázal šéf fotbalu v Petrůvce, který by při pohledu na zázemí rád pokračoval v rekonstrukci. „Břeh s lavičkami, zatím ale nemáme projekt. Jsme malý klub, musíme být trpěliví. A mimo jiné být aktivní i v projektu Kopeme za fotbal, který se mi moc líbí.“

Ve hře přitom jsou i další atraktivní ceny. „Brousíme si zuby například na trénink s ligovým mužstvem či výlet na nějaký kvalitní fotbalový zápas. Vhod nám přijdou i nějaké sudy navíc, protože provozujeme místní hospodu. Chceme být v projektu hodně aktivní,“ potvrdil předseda.

V první řadě jsou ale fotbalové výsledky. „Loni jsme se zachraňovali, nyní chceme zažít klidnější sezonu, bez nervů,“ přeje si Hubáček. „Zatím to máme dobře rozjeté. Sice jsme minulý víkend prohráli ve Vysokém Poli, ale ti jsou dobří, mají našlápnuto výše. Základem úspěchu bude doma nerozdávat, navíc na podzim hrajeme devětkrát před svými fandy. Sice jsme už jeden bod ztratili, ale další zaváhání si již nesmíme dovolit. Jaro bude náročné,“ tuší předseda klubu. To ještě nevěděl, že bude celé jaro kvůli pandemii viru Covid-19 zrušeno.

„Střelecký prapor by stejně jako v uplynulých dvou sezonách měl držet Libor Krahula, který k nám přišel z Pitína. Ruku k dílu ale musí přidat i ostatní – vždyť více než padesát procent týmů tvoří naši odchovanci,“ pochlubil se Luděk Hubáček.

Projekt Kopeme za fotbal se přidává ke gratulantům a přeje klubu minimálně dalších 50 let fungování!

Ostatní Příběhy klubu