Vítejte
Zadali jste nesprávný nebo chybějící údaj

Pro vstup na tyto stránky musíte být starší než 18 let. Zadejte prosím rok svého narození a zemi pobytu.
 

Někteří lidé narozeni v tomto roce ještě nemusí být starší 18 let. Doplňte prosím den a měsíc svého narození.

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb a analýzy návštěvnosti. Uvedením svého věku souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.
 

V Bohušovicích n. O. těží ze spojení s Gambrinusem

Po fotbale žízeň a do ruky Gambrinus. Tohle spojení se vyplatilo fotbalovému klubu Slavoj Bohušovice nad Ohří. Místní oddíl se totiž přihlásil do soutěže od Gambrinusu Kopeme za fotbal, ve kterém nakonec klub z Litoměřicka dosáhl už na druhou parádní odměnu!

„Na projekt Kopeme za fotbal jsem narazil já, tehdy mě upoutala reklama na internetu. Začal jsem se tomu trochu věnovat a postupně se přidávali i ostatní lidé z klubu. Hráči sháněli fanoušky na sociálních sítích, snažili jsme se i hodně fotit,“ přibližuje projekt z pohledu bohušovického fotbalu Jaroslav Knechtl, vedoucí A-týmu.

Spolupráce s Gambrinusem se Slavoji vyplatila už dvojnásobně. „Loni jsme dostali šest tisíc korun, za které jsme pořídili tréninkové sady dresů. Letos jsme díky dobrému umístění obdrželi celkem pět sudů piva a tři a půl tisíce korun na týmovou oslavu. Za to jsme pro všechny pořídili grilované maso,“ popisuje zajímavé výhry Jaroslav Knechtl, který zároveň dodává, že celek hrající krajskou I. A třídu v projektu bude s radostí pokračovat: „Určitě pojedeme dál, tady není co řešit.“

Gambrinus Kopeme za fotbal je unikátní projekt pro všechny fotbalové kluby v České republice působící v krajských či okresních fotbalových soutěžích. Principem soutěže je sbírání bodů ve sportovní a pivní části. Kluby zaregistrované v projektu mají možnost na základě získaných bodů a umístění vyhrát exkluzivní ceny a zážitky. Překonáte v projektu Gambrinus Kopeme za fotbal bohušovický válec? Zapojit se můžete i vy, je to jednoduché!

Ostatní Příběhy klubu